W czerwcu odbyły się kolejne warsztaty szydełkowania w naszej bibliotece.
Był to czas pełen twórczej pracy i inspiracji.
Serdecznie dziękujemy Michalinie z szycietozycie , która z ogromnym zaangażowaniem prowadzi nasze warsztaty, dzieląc się swoją wiedzą, pomysłami i umiejętnościami.
Na kolejne szydełkowe spotkania zapraszamy po wakacjach.